بیست و یکمین دوره‌ی سمپوزیوم سالانه‌ی فولاد و نمایشگاه بین‌المللی فولاد و متالورژی، 30 بهمن لغایت 1 اسفند امسال به مدت دو روز با رویکرد "اثرات رشد نامتوازن صنعت فولاد بر پایداری آن" برگزار گردید.


                                       

بیست و یکمین دوره‌ی سمپوزیوم فولاد که زمستان هر سال به همت انجمن آهن و فولاد ایران و با همکاری واحدهای فولاد کشور، نظیر مجتمع فولاد مبارکه اصفهان، ذوب‌آهن اصفهان، فولاد خوزستان، مجتمع فولاد خراسان، فولاد آلیاژی ایران و ... برگزار می‌شود امسال نیز در جزیره‌ی کیش برگزار شد.

                                       

نمایشگاه جنبی نیز به مدت دو روز با هدف آشنایی بازدیدکنندگان با شرکت‌های جدید و هم‌چنین با محصولات و تجهیزات نوین شرکت‌های صاحب نام فعال در زمینه‌ی فولاد برگزار شد.

                                     

                                        

گروه فرآورده‌های نسوز مهرگداز، همانند سال‌های گذشته، با حضوری قدرتمند در کنار سایر تولیدکنندگان فولاد ایران، با رونمایی از جدیدترین محصول انحصاری، به معرفی تولیدات خود پرداخت.

                         
دکتر غریب پور، معاون وزیر و هیأت عامل ایمیدرو به همراه مهندس عظیمیان، مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه و دکتر سبحانی، رییس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در غرفه‌ی گروه فرآورده‌های نسوز مهرگداز حضور یافتند و مهندس فرهی، رییس هیأت مدیره به همراه مهندس نعیمی، مدیرعامل شرکت در خصوص محصولات جدید، توضیحات لازم را ارائه نمودند.هم‌چنین غرفه‌ی فرآورده‌های نسوز مهرگداز، میزبان بسیاری از بازدیدکنندگان از نمایشگاه بیست و یکمین سمپوزیوم فولاد کشور در جزیره‌ی زیبای کیش بود.